Atvērtā BIODANZA nodarbība "Maturanas teorijas deja-biodanza" ar M.Stueck

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Maturanas teorijas deja-biodanza" kopā ar Marcus Stueck (Vācija) piektdien, 3.janvārī, plkst.20:15 Baltās pirts telpās, Ozola zālē, Tallinas ielā 71, Rīgā.


Pirms nodarbības notiek bezmaksas KONFERENCE “Kas ir reāls? Dzīves procesa novērotājs. Mīlestības bioloģija. Ievads Humberto Maturana darbos".
http://biodanza.lv/lv/aktualitates/konference-milestibas-biologija-ievads-hmaturana-darbos


Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


Nodarbība tiks tulkota latviešu valodā.

Norises laiks: 3.janvāris plkst.20:15
Norises vieta: Baltā pirts, Ozola zāle, Tallinas iela 71, Rīga
Norises cena: 15 EUR (tiem, kas piedalīsies sestdienas skolas seminārā, dalība ir bez maksas).

 

SESTDIEN, 4.janvārī, piedāvājam padziļināt pieredzi piedaloties teorētiskajā un praktiskajā Biodanza skolas seminārā “Humberto Maturana” (11:00 – 18:00), “AERIAL YOGA” telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā.
http://biodanza.lv/lv/aktualitates/biodanza-skolas-seminars-humberto-maturana-ar-marcus-stueck


Pieteikšanās: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ