Atvērtā biodanza nodarbība "Lai vieglums ir kā spārni" ar Marcus Stueck (Vācija)

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā ar Marcus Stueck (Vācija) "Lai vieglums ir kā spārni” piektdien, 19.augustā, plkst.19:15 Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.

Biodanza kā integrējoša pieredze, kur vieglums var palīdzēt atvērt durvis uz visām iespējamām radošuma iespējām un saikni ar mūsu patieso Es un avotu. Esat aicināti dejot un piedzīvot kopā ar mums!

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

KAD: 19.augusts plkst.19:15
VIETA: Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpās.
CENA: 15 EUR

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:


zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.

Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

 

Atpakaļ