Atvērtā biodanza nodarbība "Izplest dzīves spārnus – entuziasms dzīvot” ar Aneti Raikovu

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā ar Aneti Raikovu "Izplest dzīves spārnus – entuziasms dzīvot” piektdien, 3.jūnijā, plkst.19:15 Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.


“Bailes no dzīves ir vislielākais ciešanu cēlonis” R.Toro (Biodanza metodes pamatilicējs)

Autentiska kustība mūsu dzīvē var kļūt par atslēgu saiknei ar sevi, savu virzošo vitālo spēku. Ja tevī ir enerģija, tevī parādās vēlmes un entuziasms tās piepildīt. Tevī rodas vēlme dalīties ar dzīves enerģiju. Vitālais spēks, motivācija dzīvot, vieglums, spēja apstāties un rast piepildošu mieru ir ķermeniska sajūta. Tāpat kā apņēmības trūkums, neveikluma sajūta, nedrošība, trauksme un samākslotība parādās mūsu ķermeņa valodā. Caur kustību mēs varam aktivizēt sevī mūsu identitātes kodolu, radot aizkustinošu sajūtu būt dzīvam un vitālā spēka piepildītam.


Nāciet un pievienojieties mums šajā īpašajā Biodanza nodarbībā piektdienas vakarā. Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

KAD: 3. jūnijs plkst.19:15
VIETA: Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.
CENA: 15 EUR


Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv


Anete Raikova - Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, psihoterapijas virziena terapeite. Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases. 2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.

Atpakaļ