Atvērtā biodanza nodarbība "Eross - dvēseles vitālā valoda" ar Aneti Raikovu

Esat mīļi gaidīti Baltijas Biodanza skolas rīkotajā pasākumā - atvērtā biodanza nodarbība “Eross - dvēseles vitālā valoda", ko vadīs Anete Raikova, didaktiskā biodanza skolotāja.
Grieķu mitoloģijā mēs sastopam Erosu, kas ir kā magnētisms, kas vieno visu Visumu. Cilvēka mīlestība ir tikai viena no daudzajām tā izpausmēm. Erotisms, izmantojot pievilcības, attālināšanās un tuvināšanas principu, atklāj unikālu dzīves enerģiju, kas ir pamats būšanai dzīvam. Erosam piemīt dzirkstošs un emocionāls entuziasms, kas dod mums impulsu savienoties ar dzīvi.
Nodarbībā, caur deju vairosim drosmi atklāt un radīt to, kas mūs dziļi aizkustina, mobilizēsim mūsu radošo spēku, atvērsimies pieredzei, kurā esam intensīvi dzīvi, lai prieks un bauda ir mūsu pavadoņi uzsākot Jauno gadu!
Nāc, dejo kopā ar mums! Biodanza var dejot jebkurš ikvienā vecumā, nav nepieciešama ne dejotprasme, ne kādas citas iemaņas.

LAIKS: 12.01 19:00

VIETA: Aspazijas bulvāris 34, Rīga, 3.stāvs, 308.telpa, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas telpās.

CENA: 15 EUR

Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

ANETE RAIKOVA - Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, pozitīvās psihoterapijas virziena terapeite. Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases. 2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ