Atvērtā biodanza nodarbība "Ar mīlestību pret dzīvi", ko vadīs Anete Raikova

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Ar mīlestību pret dzīvi”, ko vadīs didaktiskā biodanza skolotāja Anete Raikova.

Vai esam saiknē ar dzīvi vai dzīvojam pašu radītajos stāstos par to?

Vai mūsu dzīves kustība aizsargā un godā dzīvi?

Biodanza nodarbībā katra kustība tiek piepildīta ar nozīmi. Katra kustība ir dzīves izpausme. Deja kļūst par tagadnes mirkli, par cerību, ko piedāvājam un par dāvanu, ko saņemam.

Mēs visi vēlamies atrast vietu, kas ir piepildīta ar mīlestību un laimi, kurā varam attīstīties, jūtoties aizsargāti un mīlēti. Atrast šo vietu nozīmē pārvarēt visas barjeras sevī, kas attur mūs pilnībā izpaust savu identitāti. Šī vieta kļūst reāla, kad radām to caur mūsu domām, sajūtām un kustībām, integrējot un cienot visas dzīves dimensijas.

Biodanza ir aicinājums atjaunot saikni ar sevi, radīt klātbūtnes mirkļus, kuros piedzīvot sevi "ļoti dzīvi" - dzīvi un spēcinoši savā būtībā!

KAD: 20.janvārī plkst.19:15
VIETA: Rīga, Eksporta iela 6
CENA: 15 EUR

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

ANETE RAIKOVA - Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, psihoterapijas virziena terapeite. Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases. 2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.

Vairāk par biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ