Atvērtā biodanza nodarbība "Apjaust brīnumu klātbūtnes mirklī", ko vadīs Anete Raikova

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Apjaust brīnumu klātbūtnes mirklī”, ko vadīs didaktiskā biodanza skolotāja Anete Raikova.
Radīšana – tā ir dzīvošana izpaužot sevi pašu. Tā ir apjausma, ka katrs mirklis sevī ietver iespēju.
Šīsdienas modernajā pasaulē mēs esam zaudējuši saikni ar saviem instinktiem, ar mūsu iekšējo viedumu. Ir tik daudz trokšņu mūsu galvās, ka grūti saklausīt savu sirdi. Dzīve it kā būtu mūs iegriezusi ieradumu virpulī. Biodanza nodarbība ir aicinājums apstāties un atvērties klātbūtnei, lai atjaunotu prieku dzīvot caur mirkļa radīšanu.
Radošums ir iedzimts potenciāls, pašas dzīves izpausme, kas aicina izpaust sevi – savu būtību.
Rolando Toro (Biodanza metodes autors) runā par to, ka identitāte ir process. Tas, kas rodas katru dienu. Mēs domājam, ka esam pagātnes produkts un mēs izmantojam daudz spēka, lai aizsargātu šo iedomāto identitāti. Taču mēs esam vienīgā suga, kas apzināti, klātbūtnes mirklī, varam apstāties un izvēlēties pašregulēties caur mūsu domām, emocijām un bioloģiju – un tātad radīt sevi no jauna!
Deja ir veids kā rotaļīgi un ar vieglumu atbrīvot autentisku dzīves kustību sevī, kā atkal savienoties ar klātbūtnes mirkli savā ķermenī, atkal sadzirdēt izzināšanas instinktu un ļaut sev atklāt kopradīšanas prieku.

KAD: 12.maijā plkst.19:15
VIETA: ATMA Center Latvia, Valentīna iela 16, Rīga, 3.stāvs

CENA: 15 EUR
Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

ANETE RAIKOVA - Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, psihoterapijas virziena terapeite. Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases. 2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.
Vairāk par biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ