Atvērtā Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogale "Biodanza fizioloģiskie aspekti" ar Vinetu Grīvzu

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Biodanza fizioloģiskie aspekti" 12.-13.novembrī vadīs didaktiskā biodanza skolotāja Vineta Grīvza (Latvija).

Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem.

Biodanza metodes viens no galvenajiem mērķiem ir atjaunot dabīgo ķermeņa pašregulācijas spēju un stimulēt dabīgo potenciālu veicināšanu.

Kāda šajā procesā ir mūsu organisma fizioloģijas loma? Kāda loma tajā ir mūsu nervu sistēmai un kā mēs varam veicināt sava organisma pašregulācijas spēju uzlabošanos?

Mūsu autonomā nervu sistēma ir mūsu personīgā novērošanas sistēma, kas vienmēr ir sardzē, uzdodot jautājumu: “Vai ir droši?” Un šī vērošana “Vai ir droši?” notiek zem mūsu apzinātības līmeņa un tālu prom no mūsu apzinātā prāta. Mūsu fizioloģiskie stāvokļi ietekmē mūsu labizjūtu un visa organisma darbību. Mūsu organisma pamatā esošais fizioloģiskais stāvoklis ir tas, kas maina mūsu skatījumu uz pasauli un veido mūsu dzīves stāstus pamatojoties no nervu sistēmas atbildi uz jautājumu “Vai ir droši?”.

Mūsu organisma fizioloģijā ir ietverts viss dabas viedums kopš dzīvības rašanās uz zemes. Ir svarīgi zināt un apzināties, ka mums piemīt spēja optimizēt mūsu organisma darbību.
“Viss, kas mums ir nepieciešams, ir jau mūsos! Mēs iedarbojamies uz to, kas mūsos jau ir un izceļam to ārā!”
/Rolando Toro, Biodanza metodes pamatlicējs/

NORISES LAIKS: 12.-13.novembrī, 2022
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga
MAKSA:
- Par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībai, tad jāsamaksā starpība)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ