AFEKTIVITĀTE ar Aneti Raikovu. Pievienojies Biodanza skolotāju apmācībai!

Baltijas Biodanza skola joprojām aicina visus interesentus pievienoties 4.mācību grupai. Ir iespēja arī tikai izmēģināt! Šī mācību nedēļas nogales tēma "Afektivitāte", kuru vadīs Anete Raikova (Latvija), biodanza didaktiskā skolotāja.

Afektivitāte – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Tā ir saikne ar pašu dzīvi. Kādi faktori manī darbojas, kas traucē vai palīdz situācijās būt atvērtam, uzticēties un veidot mīlošas attiecības ar sevi, citiem un dzīvi?

Mēs visi vēlamies atrast vietu, kas ir piepildīta ar mīlestību un laimi, kurā varam attīstīties, jūtoties aizsargāti un mīlēti, kurā droši varam izpaust savu identitāti. Atrast šo vietu nozīmē pārvarēt visas barjeras sevī, kas attur mūs sniegt un saņemt mīlestību.

Biodanza pamatlicējs, Rolando Toro runā par afektivitāti, kā mūsu bioloģisko dabu un biokosmisko inteliģenci. Biodanza ir aicinājums atvērt šo vietu sevī, kurā mīloša klātbūtne kļūst par pamatu attiecībām ar sevi, citiem un pašu dzīvi.

KAD: 2023.gada 1.-2.aprīlī
KUR: Miera ielā 36, Rīga
MAKSA:
- Par telpām 7-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībai, tad jāsamaksā starpība)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

ANETE RAIKOVA - Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, psihoterapijas virziena terapeite). Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases. 2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.

Atpakaļ